İNDİRİM: Size özel kuponu kullanarak %15 indirimden yararlanın

KAYISI GÖNDER HAKKINDA

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan KAYISI GÖNDER (Murat KORKMAZ); kaliteli, hesaplı ve güvenilir bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
Firmamız 2018 yılında kurulmuş olup, başta kayısı  ve ürünleri olmak üzere; organik ürünler ve kozmetik reyonlarıyla da müşterisine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamış ve de başarmıştır.

KAYISI GÖNDER yönetimi, gıda sektöründe müşterilerine kaliteyi ucuza sunabilmek için girişimcilik ruhu ve müşterilerinin ilgisinden aldığı güç ve güvenle 2017 yılında gıda toptancılık piyasasına hızlı bir giriş yapmış, yöresel süt  ürünlerinin toptan pazarlama ve dağıtımını aktif servis hizmetiyle KAYISI GÖNDER (Murat KORKMAZ) adı altında sunmaya başlamıştır.


Tamamen yerli sermaye olan firmamız, yönetim ve personelinin özverili çalışmalarıyla bugüne gelmiş, gıda sektöründeki öncülüklerine devam etmiştir.

Her zaman müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulunduran firmamız, bundan böyle daha geniş kitlelere hitap edebilmek amacıyla www.kayisigonder internet online satış sitesi kurararak Türkiye’nin her yerine kargo üçreti almadan ürünlerini göndermektedir 2018 yılının hemen başında KAYISI GÖNDER marka tescilini ve özel tasarım kutu patentini alarak  Malatya bölge müdürlüğünü kurarak Malatya’nın çeşitli yerlerinde kayisigonder adı altında bayiilik ve franchise ler vererek yolumuza devam etmekteyiz

Memnuniyetinizi dostlarınıza, şikayetlerinizi bize aktarmanızı temenni ederek saygılarımızı sunuyoruz.

Gayret bizden, başarı ALLAH'tandır.